• Naša škola

• ZŠ s MŠ Krušetnica

Základná škola s materskou školou v Krušetnici sa nachádza v malej dedinke v okrese Námestovo. Je to stredne veľká škola, ktorú v súčasnosti navštevuje 183 žiakov. Do našej školy dochádzajú aj žiaci z blízkej dediny Lomná. Pracuje v nej 22 pedagogických  zamestnancov a 4 nepedagogickí.

Naša škola je veľmi aktívna nielen vo výučbe, ale aj v zapájaní sa do rôznych súťaží a projektov. Máme vybudované 2 učebne IKT na dosť vysokej úrovni. V nich sa žiaci môžu zdokonaľovať v práci s počítačom v čase vyučovania, ale i počas mimoškolskej záujmovej činnosti. Samozrejme, v našej škole žiaci pracujú v mnohých záujmových útvaroch, ktorých paleta je tiež dosť pestrá.

V rámci projektu "Mliečna liga" patríme medzi školy, ktorým záleží na zdraví našich detí. Venujeme zvýšenú pozornosť aj integrovaným žiakom a žiakom s poruchami učenia.