• Zameranie činností ŠKD

• Výchovno-vzdelávacia činnosť
          • Výchovno-vzdelávacia činnosť je zameraná na činnosť oddychového, rekreačného a záujmového charakteru a na prípravu na vyučovanie.

• Rekreačná oblasť
          • Oblasť rekreačného charakteru je vyplnená vychádzkami a návštevami telocvične. Cvičenie deťom umožňuje čo najviac času tráviť pohybom a pobytom na čerstvom vzduchu.

• Príprava na vyučovanie
          • V čase určenom na prípravu na vyučovanie si deti precvičujú a upevňujú učivo formou rôznych didaktických hier.

• Rôzne zamerania aktivít
          • V školskom klube sa venuje pozornosť aj spoločenskej, dopravnej, pracovnej, výtvarnej, hudobnej aj pohybovej príprave.

• Záujmová činnosť
          • Počas prítomnosti  dieťaťa v školskom klube je mu umožnená účasť aj na ďalších formách záujmovej činnosti. Žiakom sú k dispozícii aj ihriská, telocvičňa, počítačové miestnosti, knižnica.

• Stravovanie detí
          • Súčasťou výchovno-vzdelávacej činnosti je aj stravovanie detí v školskej jedálni, kde sa deti učia správnemu stolovaniu i spoločenskému chovaniu.