• Oznam vedúcej šk. jedálne

•  Úhrada príspevku na stravu pre žiakov ZŠ

Zálohová platba žiaka ZŠ je 12,- €,  preto ak si žiak nestihne včas odhlásiť  stravu a nezúčastní sa vyučovania, obed si odoberie do obedára.

Nevyčerpaná platba bude vrátená na účet rodiča. Platbu je potrebné zadať cez internetbanking.

Číslo účtu:  SK68 5600 0000 0040 4076 2008

Variabilný symbol:   - stravník, ktorý sa už stravuje v ŠJ má pridelený vedúcou ŠJ

-novému stravníkovi pridelí vedúca ŠJ – informovať sa u vedúcej ŠJ

Správa pre adresáta: Meno a priezvisko žiaka

• Organizačné pokyny k začiatku šk. roka 2023/24

• Vážení rodičia, žiaci,

školský rok 2023/24 sa začne v pondelok 4.9.2023 slávnostnou svätou omšou o 7.30. Po omši sa žiaci presunú do priestorov školy na slávnostné otvorenie šk. roka 2023/24. Žiaci 1. a 5. ročníka prídu bez tašiek. Obedy sa vydávajú prihláseným žiakom od 1. dňa, t.j. hneď v pondelok. Školský klub detí začne pracovať od utorka 5.9.2023 s dvomi oddeleniami.

V utorok bude ešte skrátené vyučovanie, žiaci 1. stupňa budú končiť o 10.30, žiaci 2. stupňa o 11.30.

Už sa na vás všetkých tešíme :-).