• Pokyny k organizácii začiatku školského roka

• Vážení rodičia, milí žiaci,

prinášame Vám informácie k nástupu žiakov do školy. Tento šk. rok bude nástup pokojnejší, slobodnejší, bez zásadných covidových obmedzení a prinesie aj pozitívne zmeny, nakoľko na  ochorenie Covid-19 sa bude prihliadať ako na bežnú chorobu. Pokyny:

1. Otvorenie školského roka bude  5.9.2022, začne 7. 30 sv. omšou v kostole v Krušetnici,
            2. Po skončení sv. omše žiaci idú do školy.
            3. V tento deň sa žiaci  neprezúvajú. Žiaci do školy prídu bez tašiek.
            4. Pri prvom nástupe do školy je potrebné vyplniť tlačivo o bezpríznakovosti. Bude prístupné cez Edupage, pre žiakov, ktorí ešte nemajú konto v edupage, tak si stiahnite tento súbor potvrdenie_bezpriznakovost.pdf​​​​​​​ alebo  v schránke pri vstupe do budovy školy
            5. Stravovanie, ako aj ŠKD, nie sú v tento deň pre žiakov základnej školy v prevádzke.
            6. Ukončenie prvého školského dňa predpokladáme o 10.15 hod.

Tešíme sa na vás.

• Preberanie Ag testov

• Vážení rodičia,
            blíži sa začiatok školského roka a tí, ktorí ste prejavili záujem o AG testy, si ich môžete prísť prevziať v utorok 30.08.2022 od 10.00-15.00. V nevyhnutnom prípade Vám ich môžu prevziať príbuzní alebo susedia. Testami si môžete otestovať žiakov pred začiatkom šk. roka. Výsledky testov už nemusíte nahlasovať. O nástupe do základnej školy Vás budeme priebežne informovať.