• PASOVANIE PRVÁKOV A PIATAKOV ZA ŽIAKOV ŠKOLY

• Stať sa prvákom je veľká vec. Treba si zvyknúť na toľko nových ľudí, povinností, pravidiel,….Ako po iné roky, aj tento rok sme mali deň pred jesennými prázdninami – pasovanie žiakov 1. a 5.  ročníka do „cechu školského“. Žiaci deviateho ročníka si pre nich pripravili športové úlohy a na záver zložili slávnostný sľub. Potom nasledovala diskotéka  a super zábava. Aj tento rok táto tradícia splnila svoj účel a zanechala v očiach detí veľa radosti  a dojmov, z čoho sa všetci veľmi tešíme.

Naši milí prváci, želáme vám, aby sa vaše túžby splnili, aby ste sa v škole cítili dobre, aby ste  okrem vedomostí  zažili i kopec  radosti z objavovania, ale i spokojnosti z dobrej práce. Hoci zdolávanie prekážok občas trochu bolí. Vydržte, veď to za to stojí!

Učitelia Vám môžu otvoriť dvere, ale vstúpiť do nich musíte  sami.